A3 - 8 kroků

Jak sestavit A3 report, který zobrazuje vše důležité o projektu na jednom listu A3? Formulář A3 - 8 kroků vás provede procesem od "A3 myšlení", přes objasnění problému a stanovení příčin ke stanovení cílů do budoucna. Součástí je i šablona pro samotný A3 report spolu s příkladem.

Upozornit na změnu ceny produktu

Dostupnost: Skladem

Bez DPH: 169,00 Kč S DPH: 204,49 Kč

SLEVA 10 % z doporučené ceny všech u nás objednaných knih

VÝBĚR ZPŮSOBU PLATBY: DOBÍRKOU nebo předem BANKOVNÍM PŘEVODEM NA ÚČET, popř. v HOTOVOSTI (odběr knih v opavské kanceláři v pracovní dny 8:00 až 16:00 hod.)

K zásilkám NEÚČTUJEME BALNÉ

RYCHLOST VYŘÍZENÍ. Přijaté objednávky předáváme České poště do dvou pracovních dnů po jejich převzetí, resp. po připsání příslušné platby na náš účet

ELEKTRONICKÉ PRODUKTY obdržíte do 5 minut po zaplacení na Váš email

Popis produktu
Podrobnosti

Jak sestavit A3 report, který zobrazuje vše důležité o projektu na jednom listu A3? Formulář A3 - 8 kroků vás provede procesem od "A3 myšlení", přes objasnění problému a stanovení příčin ke stanovení cílů do budoucna. Součástí je i šablona pro samotný A3 report spolu s příkladem.Formulář je dodáván s uzamčenými vzorci a úpravou. Heslo k odemčení je možné si vyžádat mailem. V takovém případě již nezaručujeme plnou funkčnost formuláře.
Štítky produktu
Štítky produktu

Pro oddělené tagů používejte mezery. Víceslovné tagy uzavřete do jednoduchých uvozovek (').