Analýza vážené hodnoty

Jaká alternativa je nejvhodnější pro řešení vašeho problému nebo využití příležitosti ve vašem okolí? To vám pomůže zjistit formulář Analýzy vážené hodnoty. Pomocí jednoduchého nastavení rozhodovacích faktorů a jejich vah vypočítáte bodové odhodnocení jednotlivých alternativ řešení.

Upozornit na změnu ceny produktu

Dostupnost: Skladem

Bez DPH: 169,00 Kč S DPH: 204,49 Kč

SLEVA 10 % z doporučené ceny všech u nás objednaných knih

VÝBĚR ZPŮSOBU PLATBY: DOBÍRKOU nebo předem BANKOVNÍM PŘEVODEM NA ÚČET, popř. v HOTOVOSTI (odběr knih v opavské kanceláři v pracovní dny 8:00 až 16:00 hod.)

K zásilkám NEÚČTUJEME BALNÉ

RYCHLOST VYŘÍZENÍ. Přijaté objednávky předáváme České poště do dvou pracovních dnů po jejich převzetí, resp. po připsání příslušné platby na náš účet

ELEKTRONICKÉ PRODUKTY obdržíte do 5 minut po zaplacení na Váš email

Popis produktu
Podrobnosti

Jaká alternativa je nejvhodnější pro řešení vašeho problému nebo využití příležitosti ve vašem okolí? To vám pomůže zjistit formulář Analýzy vážené hodnoty. Pomocí jednoduchého nastavení rozhodovacích faktorů a jejich vah vypočítáte bodové odhodnocení jednotlivých alternativ řešení.Formulář je dodáván s uzamčenými vzorci a úpravou. Heslo k odemčení je možné si vyžádat mailem. V takovém případě již nezaručujeme plnou funkčnost formuláře.
Štítky produktu
Štítky produktu

Pro oddělené tagů používejte mezery. Víceslovné tagy uzavřete do jednoduchých uvozovek (').