Hub je kreativní prostor pro práci, inovace a rozvoj podnikání. DC VISION podporuje rozvoj podnikání na Opavsku a proto rozšířilo své služby o coworking pro opavské hipstery. Hipster Hub Opava je centrem mladých kreativních lidí, kteří si nepotrpí na obleky.

Podnikáte v oblastech technologií, vývoje softwaru, mobilních aplikací nebo třeba reklamy a marketingu?

Pak máme pro vás nachystanou pohodlnou židli, stůl, tiskárnu, wi-fi, projekční a moderační techniku pro rozvoj vašeho podnikání, a ještě jednu věc, výbornou kávu v prostředí pozitivního mladého týmu.

Hub74601 je inspirativní místo v nádherných prostorách nad Horním náměstím v Opavě. Prosvětlený prostor penthouse v rezidenci Elisabeth na Popské ulici poskytuje unikátní atmosféru pro práci.

Otevíráme dveře do komunity hipsterů, která může váš projekt dostat výš!

Nabízíme mentoring zkušených konzultantů s globálními zkušenostmi a referencemi, možnost spolupráce s Impact Hub Praha a Impact Hub Ostrava, vzdělávání a možnost prezentace vašeho projektu.

Získejte členství v Hipster Hub 74601

Nepracujte sami, najděte si své místo v coworkingu. Členství v Hipster Hub74601 je příležitost, jak posunout vaše podnikání kupředu. V atraktivním a plně vybaveném pracovním prostoru můžete získat cenné kontakty, obchodní partnery i přátele. DC VISION podpoří první zakázkou v hodnotě 50.000 Kč vývojáře software, mobilních aplikací nebo třeba grafiků a ilustrátorů v oblasti reklamy a marketingu.

Hub74601 je kancelář s kuchyňkou a zázemím, zasedačka a inkubátor podnikatelů v nové ekonomice v jednom

Náš Hub74601 je inspirativní pracovní prostor kombinující výhody plně vybavené kanceláře a podnikatelského inkubátoru. Specializujeme se na to, aby v Opavě akcelerovaly podnikatelské aktivity nové digitální a kreativní ekonomiky. Existuje proto, aby v něm vznikaly a prakticky se zrealizovaly inovace, softwarové, v mobilních technologiích či v reklamě a marketingu.

Unikátní lokalita

Mimořádná, prestižní, neopakovatelná. Právě tato slova vystihují neopakovatelnou atmosféru lokality, ve které se nachází Hub74601. Kouzlu práce v samém historickém jádru Opavy podlehnete snadno.

Klidná ulice plná slunce obklopená parky, jen několik kroků od Horního náměstí. Obchody, kavárny, restaurace, školy, veřejné instituce a veškerá další občanská vybavenost jsou přirozeně na dosah.

rezidence-elizabeth

Jako podporu poskytuje DC VISION fyzický prostor v historickém centru města Opavy, prostor pro outdoor na rozsáhlé terase nad městem, pořádá a hostí akce, poskytuje mentoring, objedná první zakázku v hodnotě 50.000 Kč bez DPH. Nabízíme akcelerační programy ve spolupráci s ostravským a pražským Impact Hubem a rovněž partnerství s unikátními uměleckými studii v dole Hlubina v Dolní oblasti Vítkovic (DOV).

Díky spolupráci s Impact Hub tak opavský Hub může fungovat jako součást mezinárodní sítě Hubů po celém světě, která umožňuje škálování byznysu i šíření myšlenek napříč všemi kontinenty.

Našim cílem je vytvořit z adresy s poštovním směrovacím číslem 74601 rychle se rozvíjející centrum nové ekonomiky v období globální ekonomické relokalizace.

V případě zájmu o členství v Hub74601 kontaktujte libor.witassek@dcvision.cz .