Sensei Gemba Week

Cílem týdenního Sensei Gemba Week je dosažení vyšší flexibility podniku, vyšší ziskovosti, vyšší přidané hodnoty pro zákazníka a vyšší kvality poskytovaných služeb a produkce, v reálném čase s využitím unikátní celosvětově ověřené metodiky.
Upozornit na změnu ceny produktu

Dostupnost: Skladem

Bez DPH: 217 250,00 Kč S DPH: 262 872,50 Kč

SLEVA 10 % z doporučené ceny všech u nás objednaných knih

VÝBĚR ZPŮSOBU PLATBY: DOBÍRKOU nebo předem BANKOVNÍM PŘEVODEM NA ÚČET, popř. v HOTOVOSTI (odběr knih v opavské kanceláři v pracovní dny 8:00 až 16:00 hod.)

K zásilkám NEÚČTUJEME BALNÉ

RYCHLOST VYŘÍZENÍ. Přijaté objednávky předáváme České poště do dvou pracovních dnů po jejich převzetí, resp. po připsání příslušné platby na náš účet

ELEKTRONICKÉ PRODUKTY obdržíte do 5 minut po zaplacení na Váš email

Popis produktu
Podrobnosti

Popis produktu

Sensei Gemba Week začíná naší návštěvou u klienta a úvodním hodnocením zvoleného procesu včetně provedení unikátního benchmarkingového DC VISION Proximity Test. Proximity Gemba Test se zaměřuje na analýzu proximity (souladu) vybraného výrobního či nevýrobního procesu či úseku, např. výrobní linky, výrobní haly či v nevýrobním prostředí provozního procesu pro poskytnutí jednoho vybraného produktu se světovými trendy ekonomiky.

Během této site-visit náš specialista a mezinírodně certifikovaný Lean Sensei & Six Sigma Master Black Belt provede analyze specifických potřeb vaší výroby nebo vašeho provozního procesu. Během této návštěvy poskytneme první zpětnou vazbu z hodnocení na základě unikátní metodiky DC VISION, kterou jsme vyvinuli ve spolupráci s předními profesory světových univerzit a pomocí našeho mezinárodního kompetenčního centra Operational Excellence.

V závislosti na velikosti firmy je tato vstupní návštěva v rozsahu 0,5 – 2 dní a vyžaduje účast vrcholového managementu, vlastníků procesu, případně produktových manažerů či obchodních manažerů.

Po vstupní analýze na základě výsledků, včetně výsledků Proximity Testu připravíme intenzivní týdenní zlepšovací Sensei Gemba Kaizen. Vstupní analýza nám ukáže stav implementace LEAN nástrojů (benchmarking) z hlediska posouzení WCM (organizace světové tříty) a BiC (nejlepší firmy v tržním segmentu) včetně analýzy stupně automatizace v podniku.

Vlastní realizace Sensei Gemba Week pak probíhá 5 dní vcelku za účasti jednoho a více týmů na straně zákazníka. Sensei Gemba Kaizen je základem pro zlepšování a učení systémem Do-Jo “learning by doing”. Máme unikátní přístup během celého týdne, místo manažerských “kuchařek” vás naučíme “umění vařit”. Definujeme problem a tým je veden zkušeným Lean Sensei & Six Sigma Master Black Belt specialistou k dosažení rychlých výher, měřitelných výsledků a zlepšení v procesu. Tým se naučí pozorovat, pochopit příležitosti ke zlepšení, přizpůsobit se a přejít rychle ke koordinované akci (Go-Look-See).

V reálném čase ihned implementuje navrhované nové nápady ke zlepšení a zvýšení výkonnosti a celý týden je zakončen sestavením kognitivní strategie rozvoje na dalších 90 dní. Po celou dobu jsou týmy vedeny zkušeným Lean Sensei specialistou DC VISION, který má globální reference a zkušenosti, celý process je veden vysoce motivačně, bez zbytečných konfliktů a s nadšením celého týmu na straně zákazníka, pro naše konzultanty vždy platí - “kdo chce zapalovat, musí sám hořet”.

Co je cílem Sensei Gemba Kaizen Week?

Cílem je dosažení vyšší flexibility podniku, vyšší ziskovosti, vyšší přidané hodnoty pro zákazníka a vyšší kvality poskytovaných služeb a produkce.

LEAN Sensei:

Ing. Libor Witassek, MBALEAN Sensei & Six Sigma Master Black Belt

 • jeden z nejzkušenějších manažerů a konzultantů v prostředí LEAN ve střední a východní Evropě
 • reference z globálních podniků na 5 kontinentech světa
 • člen představenstva mezinárodní konzultační skupiny Allied Consultants Europe
 • předseda správní rady CMC Graduate School of Business
 • absolvent Dominican University of Chicago (MBA)
 • externí vědecký pracovník Vysoké školy ekonomické v Praze
 • externí poradce Wharton University of Pensylvania pro střední a východní Evropu.

Co analýza a Gemba Week zahrnuje:

Sensei Gemba Week vede ke zvýšení výkonnosti vybraného procesu v reálném čase. Sensei Gemba Kaizen zahrnuje tyto kroky:

 • vstupní analýza problému (PPP) a provedení DC VISION Proximity Test™ obsahujícího analýzu proximity klíčového procesu v návaznosti na 14 základních trendů v ekonomice
 • příprava týdenního intenzivního týmového Gemba Kaizen týdne
 • Gemba Tour pod vedením Lean Sensei & Six Sigma Master Black Belt
 • analýza tvorby a toku přidané hodnoty (Value Stream Mapping), současný stav
 • analýza úzkých míst a flexibility podnikatelkého modelu
 • návrh klíčových oblastí pro zlepšení, VSM budoucí stav
 • posouzení stupně automatizace a predikce vývoje automatizace v procesu
 • akční plán na bázi kognitivní strategie (OPDCL) na 90 dní
 • po celou dobu je proces pod vedením mezinárodně certifikovaného LEAN Sensei & Six Sigma Master Black Belt, na konci týdne následuje okamžité zpracování vizuálního plánu kognitivní strategie pro následujících 90 dní.
 • v rámci poprodejních zákaznických služeb pak Lean Sensei & Six Sigma Master Black Belt poskytuje konzultace prostřednictvím virtuální Internetové aplikace “Virtual Lean Corner”
 • 5 manažerských nástrojů pro samostatné vedení Kaizen Weeks
 • 2 výuková videa pro neomezené využití interními lektory zákazníka
 • cestovné a ubytování v rámci České republiky a Slovenska

Co nezahrnuje:

 • nástroje, které využije LEAN Sensei pro provedení vstupní analýzy
 • mezinárodní cestovné a ubytování pro LEAN Sensei & Six Sigma Master Black Belt

Vaše investice:

 • 217.250 Kč + DPH (7.900 EUR excl.VAT)

Zákaznická podpora

DC VISION realizuje 1 x ročně mezinárodní konferenci LEDI (Lean, Efficiency, Differentiation, Innovation), na kterou mají přístup klienti, kteří využili produkty LEAN Sensei v oblasti zvyšování produktivity práce a inovačního managementu, a to zcela zdarma. Unikátní networkingová akce pro manažery z celé Evropy.

Poprodejní servis zahrnuje bezplatné konzultace prostřednictvím virtuální Internetové aplikace “Virtual Lean Corner” v období 90 dní po skončení Gemba Kaizen Week.

iOS & Android
Štítky produktu
Štítky produktu

Pro oddělené tagů používejte mezery. Víceslovné tagy uzavřete do jednoduchých uvozovek (').