Systém inovačního myšlení ITS™

V tomto programu zjistíte, že kreativita a inovace jsou schopnosti, které se dají naučit. Naučíme vás, jak implementovat vaše nápady do vaší práce. Neprodáváme pouhé „informace“ či „manažerské kuchařky“, ale především skutečné a reálné akce, naučíme vás "vařit", tj. naučíte se vytvářet své vlastní inovace tím, že je skutečně vytvoříte a uvedete na trh.

Prolomte hranice vašeho myšlení !

(eliminace myšlení "TAGA")

 • Metody prolomení hranic v myšlení
 • Metody prolomení hranic v chování

Učíme metody jak prolomit hranice v myšlení a limity v chování a pomáháme tak organizacím vzkvétat v turbulentním konkurenčním prostředí.

Ovládněte nové techniky

Ovládněte nové techniky, které vám pomohou nalézat inovativní nápady.

 • Inovace produktů a služeb
 • Procesní inovace, inovace business modelu, či vznik zcela nové soustavy řízení

Vyzkoušejte si, jak změnit svůj úhel pohledu, a použijte různé způsoby odpoutání se od zavedených vzorců myšlení. Naučte se, jak systematicky aplikovat techniky generování nápadů.

Program obsahuje:

 • Metody vytváření myšlenek (7 technik pro generování inovačních nápadů)
 • Metody tržního ověřování myšlenek (7 screeningových technik)
 • Metody tržního čištění prvotních myšlenek (7 zdokonalovacích technik)
 • Metody mapování myšlenek (7 mapovacích technik)

Doba trvání programu ve firmě:

 • Po sestavení inovačního týmu (6-8 pracovníků vaší firmy, případně více paralelních týmů), které ihned vytváří své vlastní inovační projekty ve vaší firmě pod vedením inovačního certifikovaného specialisty DC VISION (držitel globální licence ITS)
 • Celkem 5 workshopů a analytická práce mimo workshopy
 • Délka jednoho inovačního cyklu je 3-4 týdny
 • Inovační cyklus je ukončen spuštěním inovačního projektu (uvedení inovace na trh, spuštění procesních inovací).

Reference:

ITS™ program absolvovalo již více než 10.000 účastníků z širokého okruhu organizací. ITS™ je v současné době implementován kromě jiných zemí v Americe, Číně, Korei, České republice, Dánsku a na Filipínách. Program už je několik let zmiňován jako příklad pro implementaci inovací při prezentacích na globálních konferencích jako je globální ASTD (Asociace pro trénink a vývoj).

„Už dříve jsem absolvoval jiné workshopy kreativního myšlení. Ale přístup tohoto workshopu je zcela odlišný. Je to jednoduché a snadné pochopit. Moje oblíbená část je „Kyoso (vytvoř něco s ostatními)“. Tento koncept mi díky diskusím s ostatními členy otevřel oči. Vede mě to k myšlence, že radši jako kreativní leader rozšířím inovace do celého mého pracoviště, než abych je vymýšlel sám.“, marketingový manažer firmy Honda

DC VISION poskytla služby v oblasti inovací desítkám firem z Evropy, mezi přední inovátory a zákazníky se řadí Rodinný pivovar Bernard, Hopi Popi, Nanograph, Model Obaly, Canon Europe, DelHaize Group, Jednota Slovakia, Delvita, Siemens Turbomachinery a řada dalších. Vyzkoušejte si jeden z analytických nástrojů a stáhněte si e-Book „Systém inovačního myšlení“zcela zdarma níže.

Projekt ITS je vždy zakončen reálnou akcí, tj. připraveností ihned uvést na trh min. 1 konkrétní inovaci ve vašem podniku.

Získejte inovační ebook zdarma

* indicates required


Doporučené produkty