Projektové hodnocení

Formulář Projektové hodnocení využijete při hodnocení efektivity vašich projektů. Formulář obsahuje 3 listy pro hodnocení 3 projektových oblastí - Zdraví projektu (benefity, náklady, časový rozvrh, plýtvání, apod.); Rizika projektu a Způsoby selhání projektu spolu s opatřeními k prevenci nebo nápravě.

Upozornit na změnu ceny produktu

Dostupnost: Skladem

Bez DPH: 169,00 Kč S DPH: 204,49 Kč

SLEVA 10 % z doporučené ceny všech u nás objednaných knih

VÝBĚR ZPŮSOBU PLATBY: DOBÍRKOU nebo předem BANKOVNÍM PŘEVODEM NA ÚČET, popř. v HOTOVOSTI (odběr knih v opavské kanceláři v pracovní dny 8:00 až 16:00 hod.)

K zásilkám NEÚČTUJEME BALNÉ

RYCHLOST VYŘÍZENÍ. Přijaté objednávky předáváme České poště do dvou pracovních dnů po jejich převzetí, resp. po připsání příslušné platby na náš účet

ELEKTRONICKÉ PRODUKTY obdržíte do 5 minut po zaplacení na Váš email

Popis produktu
Podrobnosti

Formulář Projektové hodnocení využijete při hodnocení efektivity vašich projektů. Formulář obsahuje 3 listy pro hodnocení 3 projektových oblastí - Zdraví projektu (benefity, náklady, časový rozvrh, plýtvání, apod.); Rizika projektu a Způsoby selhání projektu spolu s opatřeními k prevenci nebo nápravě.Formulář je dodáván s uzamčenými vzorci a úpravou. Heslo k odemčení je možné si vyžádat mailem. V takovém případě již nezaručujeme plnou funkčnost formuláře.
Štítky produktu
Štítky produktu

Pro oddělené tagů používejte mezery. Víceslovné tagy uzavřete do jednoduchých uvozovek (').