TPM

Balíček formulářů Totálně produktivní údržby slouží jako průvodce projektem zavedení této metodiky do praxe firmy. V souboru jsou obsaženy checklisty pro různé typy údržby spolu s názornými příklady. Ke každému typu čištění nebo údržby balíček obsahuje jeho průvodce, cheklist pro hodnocení a formulář pro zapisování nedostatků opatření a případných nových dílů. Dále jsou obsaženy checklisty pro základní kroky údržby strojů, jako je kontrola řídicích systémů, hydrauliky pneumatik, aj. V neposlední řadě v balíčku najdete šablonu pro vytvoření matice dovedností, formulář pro analýzu MFMEA, Standard údržby a Celkovou efektivnost zařízení.

Upozornit na změnu ceny produktu

Dostupnost: Skladem

Bez DPH: 219,00 Kč S DPH: 264,99 Kč

SLEVA 10 % z doporučené ceny všech u nás objednaných knih

VÝBĚR ZPŮSOBU PLATBY: DOBÍRKOU nebo předem BANKOVNÍM PŘEVODEM NA ÚČET, popř. v HOTOVOSTI (odběr knih v opavské kanceláři v pracovní dny 8:00 až 16:00 hod.)

K zásilkám NEÚČTUJEME BALNÉ

RYCHLOST VYŘÍZENÍ. Přijaté objednávky předáváme České poště do dvou pracovních dnů po jejich převzetí, resp. po připsání příslušné platby na náš účet

ELEKTRONICKÉ PRODUKTY obdržíte do 5 minut po zaplacení na Váš email

Popis produktu
Podrobnosti

Balíček formulářů Totálně produktivní údržby slouží jako průvodce projektem zavedení této metodiky do praxe firmy. V souboru jsou obsaženy checklisty pro různé typy údržby spolu s názornými příklady. Ke každému typu čištění nebo údržby balíček obsahuje jeho průvodce, cheklist pro hodnocení a formulář pro zapisování nedostatků opatření a případných nových dílů. Dále jsou obsaženy checklisty pro základní kroky údržby strojů, jako je kontrola řídicích systémů, hydrauliky pneumatik, aj. V neposlední řadě v balíčku najdete šablonu pro vytvoření matice dovedností, formulář pro analýzu MFMEA, Standard údržby a Celkovou efektivnost zařízení.Formulář je dodáván s uzamčenými vzorci a úpravou. Heslo k odemčení je možné si vyžádat mailem. V takovém případě již nezaručujeme plnou funkčnost formuláře.
Štítky produktu
Štítky produktu

Pro oddělené tagů používejte mezery. Víceslovné tagy uzavřete do jednoduchých uvozovek (').